My Matura Success

Zdajesz maturę z języka angielskiego? Ta propozycja to świetny wybór.

Świetna seria

Seria My Matura Success to świetny kurs dla ponadgimnazjalnych szkół. Kurs ten został opracowany przez zespół naprawdę wybitnych pedagogów oraz bardzo doświadczonych nauczycieli. Dzięki temu kursowi mamy zapewnione niezmiernie udane, dynamiczne jak i także przyjemne lekcje. Możemy także liczyć na sukces na egzaminie maturalnym.

Ilustracje, teksty oraz inspirujące tematy dobrane zostały w taki sposób, aby każdej z uczniów mógł się identyfikować ze zagadnieniami, które są poruszane w podręczniku. Możemy także liczyć na sporą dawkę humoru. Nie od dzisiaj wiadomo, że spora dawka humoru sprzyja niesamowitej atmosferze w klasie oraz także zachęca uczniów do udziału w lekcjach oraz w nauce języka angielskiego. Podręczniki nam pozwalają na naukę bardzo sprawnej językowej komunikacji w sytuacjach z codziennego życia. Dzięki bankowi maturalnemu słownictwa oraz funkcji językowych, uczniowie dużo lepiej się przygotują do egzaminu.

Dołączona płyta CD

Źródłem materiałów dodatkowym do wykorzystania na lekcji oraz do nauki samodzielnej w domu jest płyta CV, która jest do podręcznika dołączona. Na niej znajdziemy mnóstwo gramatycznych ćwiczeń, ćwiczeń sprawnościowych oraz także ćwiczeń leksykalnych do każdego z rozdziałów. Możemy także liczyć na objaśnienia gramatyczne oraz słownikiem angielsko-polskim. Świetnie się sprawdzi ta seria w klasach licealnych o programie rozszerzonym języka angielskiego, a do tego także na zajęciach dla zaawansowanych grup w różnych szkołach językowych.

Znajomość angielskiego przyda się nie tylko na maturze

Oczywiście matura to jedno. Chcemy na egzaminie dojrzałości wypaść jak najlepiej. Każdy chce się przecież dostać na najlepsze oraz na wymarzone studia. Jednak do języka angielskiego nie powinniśmy podchodzić w ten sposób, że uczymy się jego wyłącznie po to, aby móc zdań egzamin. Język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym, którym porozumiemy się prawie wszędzie. Warto zatem się zdecydować na jego naukę już od najmłodszych lat. Nie od dzisiaj wiadomo, że małe dzieci o wiele szybciej uczą się języków obcych. Warto zatem od najmłodszych lat zapisać się na lekcje prywatne. W dalszym życiu będzie nam naprawdę o wiele, wiele lżej. Oczywiście poza wspomnianymi już świetnymi pomocami nauki, przyda się również odpowiedni nauczyciel języka angielskiego. Wybór dobrego nauczyciela z umiejętnością uczenia to już połowa sukcesu. Co do tego nie mamy nawet najmniejszych wątpliwości. Oczywiście w każdym większym mieści znajdziemy mnóstwo szkółek językowych. Wybierzmy tą najlepszą i uczmy się tego pięknego języka.

School obraz autorstwa freepik - www.freepik.com